biznesoweinfo.pl
"Ale największe zaskoczenie to WhitePress. Od dawna widziałam, że ten program się świetnie rozwija, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej"
2015-08-09, 14:19

Portal biznesoweinfo.pl co miesiąc lub kwartał podsumowuje swoje przychody. Wśród nich oceniane są różne programy zarobkowe, w tym WhitePress.

Opinie:

+
Ale największe zaskoczenie to WhitePress. Od dawna widziałam, że ten program się świetnie rozwija, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. W samym czerwcu udało mi się zarobić tam 657 zł, a co więcej – sporo z tych artykułów, które dostałam do publikacji to naprawdę wartościowe, przydatne treści na moje blogi o urodzie i zdrowiu.

Opinia: U mnie Whitepress dobrze sobie radzi w zupełnie niebiznesowej tematyce – ostatnio dużo było np. artykułów o kosmetykach. Może to być dobry trop dla kogoś, kto ma bloga urodowego.

WhitePress jest faktycznie swietny, w tym roku mam co miesiac pare zlecen od nich,

-
Niezły masz zarobek w Whitepress, gratuluję. U mnie niestety lipa mimo ruchu i niskiej ceny.
Jaka tematyka jest u Ciebie najbardziej dochodowa jeśli chodzi o Whitepress?

Źródło: http://biznesoweinfo.pl/zarabianie-na-blogu-podsumowanie-zarobkow-ii-kwartalu-2015/

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
Redakcja
WhitePress
33 470 30 48
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.