aleksandraniedzielska.pl
"ostatnimi czasy bardzo mocno przerzucam się jednak na whitepress – lepsza jakość tekstów, więcej klientów, ekspresowe wypłaty (1 dzień) i żadnych problemów"
2015-08-09, 14:09

Blog Pani Aleksandry porusza tematy zarabiania i świata blogerów.

Fragmenty (także komentarze):

+

Obecnie sensownym rozwiązaniem pozostaje jedynie Whitepress i następnie (niestety) długo, długo nic

Tutaj mam konto od kilku miesięcy i zarabiam od 150 do ok. 300 zł miesięcznie ( w zależności do miesiąca i ilości artykułów do publikacji: zaznaczę też, że nie publikuję wszystkich propozycji, ale trzymam poziom tak, żeby teksty ściśle pasowały do tematyki prowadzonej strony/ bloga

-

Ja sobie strzeliłem z moimi portalami w nogę, ponieważ z Whitepressa nie mam takich dochodów jak Ty, a wina to branży o pracy za granicą.

Źródła:

http://aleksandraniedzielska.pl/jak-zarabiac-na-blogu-cz-2-artykuly-sponsorowane/

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
Redakcja
WhitePress
33 470 30 48
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.