technet-media.blogspot.com
"Kilka słów, o właściwie, nowo powstałym serwisie służącym pośrednictwem w zamawianiu artykułów w serwisach tematycznych."
2015-08-09, 10:13

Blog prowadzony przez Marcina Wójcika. Bardzo cenna dla Nas opinia wykonana po paru tygodniach działania platformy. Pan Marcin dokładnie przetestował platformę.

Fragmenty opinii:

+

I wiecie co. To działa. Dodałem, nie śmieciowy, ale niszowy serwis i za cholerę system go nie chce aktywować. To gwarantuje mi jako wydawcy, że faktycznie, strony o niskiej wartości nie są uwzględnianie w systemie. A z tego wynika wniosek o wysokiej jakości serwisu. Tak jak mi obiecano.

Jedno mogę Tobie dziś napisać. WhitePress spełnia obietnice.

-

brak :-)

Więcej: http://technet-media.blogspot.com/2014/03/whitepresspl-spenione-obietnice.html

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
Redakcja
WhitePress
33 470 30 48
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.