lexy.com.pl
"I to właśnie jest pierwszy ogromny plus – reagowanie na sugestie użytkowników."
2015-08-09, 14:11

Lexy.com.pl to blog prowadzony przez znaną w środowisku SEO Martę Gryszko.

Fragmenty opinii:

+

Nie ma chyba nic ważniejszego od szybkiego reagowania na sugestie klientów tym bardziej, że sama przed weekendem przesłałam listę swoich sugestii i do dzisiaj znaczna większość została już uwzględniona

Na koniec gratuluję dobrej roboty! Rzadko kiedy jestem w stanie wypisać tak mało minusów – z zasady jestem raczej czepialska. Ale, jak widać po dacie pierwszej publikacji wpisu i jego aktualizacji, nadal korzystam z serwisu i mogę go wszystkim polecić.

-
serwis jest mało intuicyjny - to największy minus WhitePress, bo przez to trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu na przyzwyczajenie się do tego, co gdzie jest, aby sprawnie poruszać się po serwisie

Więcej: http://www.lexy.com.pl/blog/recenzja-whitepress-pl.html

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
Redakcja
WhitePress
33 470 30 48
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.