zarabianie-na-blogu.pl
"Z serwisu korzysta się przyjemnie. Zespół opiekujący się nim dość szybko reaguje na sugestie dotyczące nowych funkcjonalności, które mogłyby się w nim pojawić."
2015-08-08, 18:02

To jedna z pierwszych opinii zamieszczona przez blog branżowy. Autorem wpisu jest Krzysztof Lis.

Fragmenty opinii:

+
Jak wspomniałem, serwisy są ocenione pod kątem merytorycznym i wizualnym przez obsługę WhitePress. To mi się podoba, bo jeśli ocenę robi ten sam zespół ludzi, to jest miarodajna na przestrzeni wszystkich serwisów dodanych do WP.

Jednocześnie przy zgłaszaniu serwisu podaje się miesięczną liczbę UU w serwisie, trzeba też podesłać zrzut ekranu ze statystyk, by tę liczbę uwiarygodnić.

Jedno i drugie bardzo mi się podoba — bo mogę wybrać serwis właśnie pod kątem tego, by miał ruch, a nie był tylko jakimś martwym zapleczem do pozycjonowania.

Najbardziej opłacalną formą korzystania z niego do promocji własnych serwisów jest chyba publikowanie artykułów eksperckich. Bo przy odrobinie szczęścia można je zlecać zupełnie za darmo (gdy tekst jest na tyle atrakcyjny, że prowizję dla systemu zapłaci wydawca serwisu).

-

Po drugie, nie widzimy stopki pod artykułem — i to jest akurat niefajne. Bo z tego, jak wygląda ta stopka, mógłbym się wiele dowiedzieć. Po pierwsze — czy chcę linkować do tego serwisu z mojego bloga. Po drugie — kim jest autor tekstu i czy rzeczywiście się na temacie zna. Przecież nie jestem w stanie ocenić poprawności merytorycznej tekstów z wielu dziedzin, które mógłbym chcieć poruszyć na blogu…

Więcej: http://zarabianie-na-blogu.pl/whitepress-opinie/

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
Redakcja
WhitePress
33 470 30 48
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy